این بخش مخصوص دانلود کتاب فیزیک هست و اگه دنبال پی دی اف کتاب فیزیک دهم یا یازدهم و یا دوازدهم هستی یا میخوای کتابهای درسی و غیر درسی مرتبط با علم فیزیک را دانلود کنی جای درستی اومدی!

دانلود کتاب فیزیک دبیرستان :

در بخش فیزیک دبیرستان میتونی آخرین چاپ کتاب فیزیک دبیرستان دوره متوسطه دوم را از لینکهای قرار داده شده به راحتی دانلود کنی.

کتاب فیزیک دهم:

با انتخاب فیزیک دهم میتونی پی دی اف کتاب فیزیک دهم تجربی یا  دهم ریاضی را به صورت مستقیم دانلود کنی.

کتاب فیزیک یازدهم:

با انتخاب فیزیک یازدهم میتونی pdf کتاب فیزیک یازدهم تجربی یا یازدهم ریاضی را به صورت مستقیم دانلود کنی.

کتاب فیزیک دوازدهم:

با انتخاب فیزیک دوازدهم میتونی pdf کتاب فیزیک دوازدهم تجربی یا دوازدهم ریاضی را به صورت مستقیم دانلود کنی.

View this post on Instagram

همین_امسال_که_کنکور_دارم! میگفت مادرش هیچ وقت عمل جراحی نداشته ولی همین امسال که کنکور داره مادرش #عمل_سنگین داشته... هیچ وقت سرمانمیخورده و امسال که کنکور داره دچار یک #آنفولانزا ی خطرناک شده و مدتی از درسها به دور بوده میگفت اتفاقات ریز و درشت کشور از آبان و بنزین و دی و هواپیما و خطر جنگ و ویروس کرونا... همین امسال که کنکور دارم!؟ #سالن_مطالعه ای که توش درس میخونده همین امسال که کنکور داره برای اولین بار تعطیل شده و مجبور شده برگرده خونه. احساس #خستگی و درماندگی و #استرس میکرد اشتباه نکنین این حرفها رو یه دانش آموز ضعیف و دنبال بهانه نگفته اتفاقا یکی از قویترین دخترهاییه که من میشناسم. کسی که #همین_امسال_که_کنکور_داره تو جشنواره تئاتر فجر اجرا داشته و تو دو میدان سخت داره تلاش میکنه. خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم حرفهایی که بهش زدم براش کمک کننده بوده. اگه #کنکور دارید یا قبلا کنکوری بودین نظرتون رو در رابطه با بهبود بچه های کنکوری بگین. دوستان پراسترس کنکوریتون رو هم تگ کنید @hedieh_jaafari @arefe_allz @zahrarashid81 @mirhoseinei_zahra @sfd98510 @zhra._.hsz @mobina.t0030 @nazizjafarzadeh @minaw.es @asali7488 @riokhjuspir @rojin.dyn #کرونا #کنکوری #روحیه #انگیزه

A post shared by کوروش رزمگیر (@krazmgir) on

قوانین ارسال دیدگاه

  • هرچه میخواهد دل تنگت بگو!
دیدگاه‌ها